fbpx

Serwis Komputerowy

Laptopy - Tablety - Smartfony

Od kilku (a nawet kilkunastu) lat ludzie byli przyzwyczajeni, że kupując czy zamawiając towary, zazwyczaj były one dostępne. Wystarczyło kupić produkt i wrócić z nim do domu lub poczekać kilka dni na kuriera, by ten dostarczył zakupy prosto do mieszkania. Wydarzenia w roku 2020 sprawiły, że co raz częściej pojawiały się problemy z dostępnością niektórych artykułów, czas oczekiwania na dostawę daleko wykraczał poza strefę komfortu, albo ceny nowych produktów były nierozsądnie wygórowane. Nawet teraz sytuacja nie wróciła do poprzedniego staniu i ciągle można zauważyć zarówno problemy z dostępnością jak i podwyższone ceny na rynku sprzętu komputerowego. To właśnie w tym momencie warto odwiedzić komisy komputerowe i przyjrzeć się produktom poleasingowym.

poniedziałek, 25 październik 2021 10:06

Uwaga na złośliwe SMS-y - Nie daj się oszukać!

Ostatnio pojawia się coraz więcej oszustw związanych z podszywaniem się pod różnorakie numery telefonów. Ostatnio pisaliśmy artykuł o telefonach „z banku”, gdzie oszuści dzwonili z prawdziwego numeru telefonu, widniejącego na stronie internetowej instytucji i okradali osoby, które dały się nabrać. Dziś jednak skupimy się na fałszywych SMS-ach.

Telefon z biegiem czasu stał się naprawdę potężnym urządzeniem, posiadającym ogrom funkcji i narzędzi, dzięki czemu jest wykorzystywany nie tylko do komunikacji, ale także do edukacji, pracy czy zabawy. Oznacza to również, że przez swoją zaawansowaną budowę, przepełnioną różnorodną elektroniką, która nierzadko jest dość wrażliwa, smartfony szybciej ulegają procesowi eksploatacji i narażone są na większą ilość uszkodzeń. W przypadku usterki pojawiają się przed użytkownikami dwie opcje: udać się do serwisu gsm lub zakupić nowy sprzęt.

czwartek, 23 wrzesień 2021 08:05

Uwaga na oszustwa na pracownika infolinii banku

Złodzieje są coraz bardziej kreatywni i wymyślają coraz to bardziej wyrafinowane metody, by oszukać swoje ofiary. Jedną z takich metod jest podszywanie się pod pracowników banku. Jest to bardzo przemyślana metoda i bardzo łatwo się nabrać, gdyż złodzieje dzwonią z prawdziwego numeru banku (pod numery telefonów można się podszyć)!

Strona 1 z 3