fbpx

Serwis Komputerowy

Laptopy - Tablety - Smartfony

czwartek, 23 wrzesień 2021 08:05

Uwaga na oszustwa na pracownika infolinii banku

Złodzieje są coraz bardziej kreatywni i wymyślają coraz to bardziej wyrafinowane metody, by oszukać swoje ofiary. Jedną z takich metod jest podszywanie się pod pracowników banku. Jest to bardzo przemyślana metoda i bardzo łatwo się nabrać, gdyż złodzieje dzwonią z prawdziwego numeru banku (pod numery telefonów można się podszyć)!

czwartek, 16 wrzesień 2021 09:09

Wymiana wyświetlacza w telefonie - czy warto?

Smartfony są urządzeniami o ogromnych możliwościach, ale są również dość delikatne. Wystarczy chwila nieuwagi, przypadkowy rowerzysta, przechodzień, biegnące dziecko, czy nawet nasz ukochany pupil pragnący zabawy, by stało się nieszczęście: pęknięta szybka, rozbity wyświetlacz, uszkodzona obudowa. W skrajnych przypadkach może się to wiązać również ze zniszczeniem urządzenia.

Obudziłeś się dziś rano i nie możesz skorzystać ze swojego telefonu przez komunikat „Google wciąż przestaje działać” ? Użytkownicy od rana donoszą o błędnej aktualizacji:

poniedziałek, 03 październik 2016 07:59

Aktualizować czy nie aktualizować BIOS ?

SYSTEM BIOS - jest to pamięć, a w zasadzie zawartość programowa pamięci flash. System ten zawiera w sobie podstawowe sterowniki do obsługi głównych urządzeń płyty. Bios uaktywnia się w momencie włączenia komputera i przejmuje kontrolę nad nim do momentu załadowania właściwego systemu operacyjnego z dysku twardego lub innego nośnika pamięci masowej. Sprawdza zainstalowane podzespoły sprzętowe i przygotowuje je wstępnie do działania.

Strona 1 z 2
                                                              
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas...Wyślij